Інформація


Оздоблення вхідних металевих дверей.

Основним критерієм, яким керуємось при обирання вхідних дверей є їх надійність. Так диктують нам умови сучасного життя . Якщо власники будинків в Америці встановлюють вхідні двері зі склом і входом для домашніх тварин, то у нас встановлюються посилені і надійні вхідні двері. Не користуються попитом двері, вироблені в інших країнах ,завдяки особливості конструкцій іноземної металевих дверей. Справа в тому, що в силу сформованих традицій вхідні металеві двері в Західній Європі відкриваються всередину, а в нашій країні — назовні. Така конструкція, відповідно нашому менталітету, набагато міцніша і надійніша, оскільки інтуїтивно здається, що її, з одного боку, складніше вибити з кріпильних коробок, а з іншого, сам доступ до цих коробок є більш утрудненим і потрібно докласти зусилля дійсно неймовірної сили, щоб їх деформувати.

На даний момент при виборі металевих дверей споживач орієнтується не тільки на їх міць і надійність, а й на естетичну сторону, зокрема оздоблення. Металеві двері стали нормою оформлення входу в квартиру чи будинок. Та не можна забути, що естетика відіграє далеко не останню роль у нашому житті.

Слід врахувати, що вхідні металеві двері експлуатуються не лише в складних умовах перепаду температур, підвищеної вологості і дії прямих сонячних променів, але і часто піддаються актам вандалізму. Вибір декоративного захисного покриття багато в чому буде обумовлений індивідуальними вимогами замовника. Існує кілька видів декорування металевих дверей, вибір яких залежить від замовника та поставлених цілей та функції дверей :
• накладки з масиву дерева ;
• порошкове фарбування ;
• МДФ накладками.

Оздоблення з масиву натуральної деревини досить дороге і використовується для додання статусного виду приміщенню і екстер’єру будівлі. При цьому деталі декору піддаються сушці в спеціальних умовах і обробці вологовідштовхувальними засобами. Зовнішні накладки з масиву дерева відносяться до найдорожчого типу оздоблення металевих дверей через вартість лісоматеріалів, а також тривалого технологічного процесу,
який включає в себе сушку дерева, виготовлення окремих елементів накладки, шліфування та фарбування лаком або фарбами з попередньою обробкою антисептичними засобами. Умовно всі декоративні панелі з масиву дерева ділять на накладки з м’яких порід деревини (в основному хвойних з високим вмістом смоли в структурі), з лісу середньої твердості (клен, вільха, модрина і т.д.) і накладки з твердого дерева ( дуб, ясен, підвиди червоного дерева, рідше бук, граб тощо). Твердість і щільність деревини, а також вміст у ній смоли, виконує захисну функцію при дії вологи, в цілому визначають достоїнства і недоліки накладок на металеві двері.

Використовуючи для оздоблення металевих дверей тоновану сосну, можна імітувати цінні тверді породи деревини. Сосна досить стійка до температурних коливань, технологічно легка в обробці і просочується антисептиками на значну глибину. Але в той же час вона мало стійка до впливу вологи, хоч в структурі є значний вміст смоли, чутлива до механічних пошкоджень і при лаковому покритті під впливом ультрафіолетових променів сонця змінює свій колір.

Тверді породи дерева практично інертні до сонячного випромінювання, мало чутливі до механічних пошкоджень, мають більш низьку вологопроникність, ніж сосна, ідеально тонуються й покриваються лакофарбовими матеріалами. Однак накладки з твердого дерева добре зберігають тепло, що викликає при охолодженні значні температурні перепади, здатні привести до утворення тріщин і розривів у місцях стиків накладки, трудомісткі в обробці і
високовартісні. Накладки з дуба, ясена, червоного дерева не рекомендують для оздоблення зовнішньої поверхні металевих дверей, що виходять безпосередньо на вулицю, сосну використовують для облицювання зовнішніх дверей тільки при ретельній обробці поверхні і наявності навісу, що захищає дверний блок від впливу прямих опадів та сонячного випромінювання.

Із середніх порід деревини виділяється модрина, яка унікальна по стійкості до впливу вологи, по естетичної привабливості (фактурою, кольором) перевершує навіть тверді породи дерева, але через малу товщини накладки (зазвичай від 17 до 25 мм) теж чутлива до коливань температури. Незважаючи на обмеження у використанні на вулиці, а також вимогливість до регулярного оновлення лакофарбового покриття накладки з масиву дерева
залишаються ідеальним по естетичності та екологічній чистоті матеріалом для обробки металевих дверей усередині будівель і внутрішньої поверхні полотен дверних блоків, що виходять безпосередньо на вулицю.

Вибір стилістичного оформлення та дизайну інколи говорить про господарів житла навіть більше, ніж вони самі хотіли б сказати. Двері з дерев’яного масиву, вироблені з дотриманням всіх технологічних вимог, прослужить не один рік, і навіть десятиліття. Наша компанія може запропонувати Вам великий асортимент вхідних дерев’яних дверей з масиву сосни чи дубу.

Накладки МДФ.

Для сучасних металевих дверей МДФ накладки є одними з найпрестижніших і привабливих варіантів оздоблення. МДФ – накладка покривається плівкою ПВХ, яка імітує структуру і колір різних порід дерев. Сучасні технології дозволяють підібрати МДФ – накладку на вхідні двері згідно будь-якому смаку. Різноманітність кольорової гамми і фрезерувальних візерунків дозволяє створювати вишукані й оригінальні МДФ – накладки на
металеві двері.

МДФ – це плити з дрібної деревної стружки. Це екологічно чистий матеріал, тому що основною сполучним елементом волокон є не синтетичний, а природний матеріал лігнін, який отримують при нагріванні деревини. Ви можете використовувати металеві двері з МДФ накладками в житлових приміщеннях без загрози для Вашого здоров’я. Плити МДФ мають ряд переваг для вхідних дверей навіть перед натуральним деревом. А саме:
не містять формальдегідів, не втрачають форму при коливаннях температури, стійкі до механічних пошкоджень, менш схильні до деформації і розтріскування, складаються з однорідного матеріалу, тому легко піддаються фрезеруванню, що дозволяє створювати найрізноманітніші малюнки та візерунки на поверхні вхідних дверей.

Важливою перевагою МДФ – накладок є їх відмінні експлуатаційні характеристики. Металеві двері з МДФ – накладками легко очищаються від забруднень, мають високі термоізоляційні властивості, що не розсихаються з часом і не деформуються при коливаннях температури і підвищеної вологості повітря. Металеві двері з МДФ накладкою можна встановлювати в будівлях з відносною вологістю до 80 – ти %, в той час як вироби з дерева починають деформуватися при вологості повітря більше 60 %.

Таким чином, можна виділити наступні переваги МДФ накладок вхідних дверей: екологічно чистий матеріал; широкий асортимент кольорів і видів фрезеровок; володіють відмінними експлуатаційними характеристиками.

Головною перевагою МДФ – накладок є оригінальний зовнішній вигляд Ваших металевих дверей. Ви зможете втілити в життя будь-яку Вашу дизайнерську задумку і підібрати такі металеві двері, які будуть ідеально вписуватися в Ваш інтер’єр. Двері з МДФ накладками практично ззовні не відрізняються від дверей з натурального масиву деревини.

Клієнти мають можливість обрати вхідні металеві двері з патиною. Слово “патина”, походить від італійського слова «patina» і означає наліт. Це сліди штучного старіння на виробі, які несуть в собі красу і при цьому зберігається міцність самих дверей. Не варто забувати, що панель МДФ сприяє додатковій звукоізоляції. Але, звичайно, найголовніша перевага таких дверей це їх краса та теплозбереження.

Металеві двері з МДФ накладкою можна додатково прикрасити кованими елементами, склопакетами, вітражами.

Металеві двері з порошковим напиленням і покриттям.

Одним з популярних способів обробки металевих дверей, особливо тих , що відкриваються на вулицю, є оздоблення їх за допомогою порошкового покриття.

Початок використання порошкового покриття металевих дверей відноситься до 50-60 років минулого століття. Тоді, як і зараз у нас, в США в моду увійшли міцні і надійні металеві двері. Порошкове фарбування дверей досить швидко стала тут неодмінним атрибутом і майже моментально отримала широке поширення у всьому світі. У чому ж полягає секрет такої значної популярності металевих дверей з порошковим напиленням?

Справа в тому, що порошкове покриття, в силу того що шар однорідної тонкої плівки практично непроникний для води і кисню, надає металевих дверей відмінні антикорозійні якості і значно збільшує термін її експлуатації. Крім того, порошкове покриття металевих дверей стає майже невразливим для механічних впливів, що неможливо при використанні традиційної фарби, та й інших оздоблювальних матеріалів. Не буде зайвим сказати, що
порошкове покриття додає металевим дверям високі антистатичні і електроізоляційні якості, що може бути дуже цінним в процесі їх експлуатації.

Важливо і те, що в процесі порошкового покриття дверей може використовуватися велика кількість різних колірних відтінків, а також широка гама всіляких фактур. Чудово, наприклад, виглядають види порошкового напилення, які надають металевим дверям золотий, срібний, мідний колір, створюють ефект шкіри, мармуру, граніту, дають глянцевий, матовий, напівматовий і т.п. відтінки. Безсумнівно, такі двері можуть прикрасити будь-який
будинок і офіс.

Технологія виготовлення таких дверей дуже складна. По суті, процес складання дверей з порошковим напиленням проводиться двічі. На першому етапі дверний блок підганяється під ті розміри, які йому замовив клієнт. При цьому майстри встановлюють замки і броненакладки, висвердлюють отвори для кріплення. Після цього вся конструкція розбирається, а каркас і стулка дверейі покриваються напиленням. Потім процес складання двері повторюється, і вона встановлюється вже назавжди.

Подібне покриття захищає вуличні залізні двері від дії ультрафіолету, корозії, перепадів температур і відрізняється простотою експлуатації. Найлегше відновлюється при навмисного псування. Порошкова фарба – полімерний дрібнодисперсний порошок, який утворено з полімерних смол, пігментів, затверджувачів, цільових додатків, що полімеризуються і створюють рівномірне покриття при нагріванні в печі до температури 140-200°C. Така поверхня має високу надійність та високу ступінь адгезії з покриваючим покриттям виробів, працює в температурному режимі від -60 до +150°C та забезпечує надійну електроізоляцію. Порошкове фарбування являє собою сучасне покриття для металовиробів, що відрізняється високими показниками міцності, естетичності та економічної вигоди. Такий тип пофарбування дозволяє отримати чудовий візуальний ефект. Після нанесення порошкового покриття двері піддається обробці високими температурами, після чого наноситься ще один шар. У результаті такої обробки виходить полімерна поверхню високої міцності з особливими властивостями. Всі типи порошкових фарб безпечні для здоров’я завдяки відсутності в їх складі органічних розпилювачів. Завдяки автоматизованій технології забарвлення, виходить чудовий результат.

Порошкова фарба має відмінну стійкість до різних зовнішніх впливів, таких як: корозія; агресивна хімія; вандалізм; удари і зломи; низькі і високі температури; ультрафіолет.

Як показує практика, порошкове покриття відмінно підходить для металевих дверей, які використовуються на вулиці. Завдяки своїм властивостям і досить прийнятною ціною такі двері досить затребувані на сьогоднішній день на ринку. Сучасні технології нанесення порошкового покриття дозволять розширити сферу застосування металевих дверей. На сьогоднішній день вони з успіхом застосовуються в квартирах, приватних будинках, офісах.
Колірна гамма порошкового покриття велика, налічується більше тисячі кольорів і відтінків. Також при додаванні спеціальних інгредієнтів можна отримати різні типи рельєфності поверхні.

Порошкове покриття є чудовою альтернативою більш дорогих способів оздоблення металевих дверей. Вхідні металеві двері – це візитна картка Вашого будинку. Адже це і безпека, і престиж, і естетика в одному. А якщо двері виготовлені справжніми професіоналами, з великим досвідом у цій сфері ,то вони зможуть задовільнити усі побажання споживача . Уявіть тільки, який затишок чекатиме на Вас у будинку з такими вхідними дверима.